Casa Na Praia Do Pontal, Arraial Do Cabo-Rj, Vista Para O Mar
| Wi-Fi | Prywatna plaża Plaża | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Casa Na Praia Do Pontal, Arraial Do Cabo-Rj, Vista Para O Mar oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Casa Da Poesia w zaledwie 150 metrach.
Willa znajduje się w odległości 5 km od lotniska Cabo Frio International i 3 km od takich atrakcji kulturalnych jak Muzeum oceanograficzne. Praia de Pontal leży w zasięgu ręki od domu wakacyjnego.
Z okien obiektu roztacza się widok na morze.
Casa Na Praia Do Pontal, Arraial Do Cabo-Rj, Vista Para O Mar oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia z jadalnią. Goście mogą również skorzystać z ekspresu do kawy, lodówki i przyborów kuchennych, aby samodzielnie przygotować posiłek. Willa jest położona w odległości krótkiego spaceru od restauracji Be Happy Sorveteria e Cafeteria z daniami kuchni brazylijskiej.
- Lokalne atrakcje
- From Gracainha beach2,7 km
- Praça Martiniano Teixeira2,8 km
- Park Hermes Barcellos2,5 km
- Praça de Independência2,8 km
- I92,9 km
- Portico de Arraial do Cabo2,3 km
- Guarani Square2,8 km
- Lotniska
- Lotnisko Cabo Frio International10 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Plaża
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Casa Na Praia Do Pontal, Arraial Do Cabo-Rj, Vista Para O Mar od lotniska Cabo Frio International?
Casa Na Praia Do Pontal, Arraial Do Cabo-Rj, Vista Para O Mar znajduje się 10 min jazdy od lotniska Cabo Frio International. - ❓
Czy Casa Na Praia Do Pontal, Arraial Do Cabo-Rj, Vista Para O Mar posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Na Praia Do Pontal, Arraial Do Cabo-Rj, Vista Para O Mar oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy Casa Na Praia Do Pontal, Arraial Do Cabo-Rj, Vista Para O Mar akceptuje zwierzęta?
Casa Na Praia Do Pontal, Arraial Do Cabo-Rj, Vista Para O Mar nie jest przyjazna zwierzętom. - ❓
Czy ta willa zapewnia przyjemny widok?
Goście tej willi mogą podziwiać widoki na morze.